Házenkáři Karviné těsně porazili Plzeň, Dukla nastřílela 44 gólů

Vedoucí tým extraligy házenkářů z Karviné porazil v 11. kole Plzeň nejtěsnějším poměrem 25:24 a dál vede tabulku o tři body před Lovosicemi. Ty nastřílely Třeboni 40 gólů, ještě o čtyři víc dala třetí pražská Dukla v utkání s předposledním Přerovem.

Vedoucí tým extraligy házenkářů z Karviné porazil v 11. kole Plzeň nejtěsnějším poměrem 25:24 .

Utkání v Karviné bylo dramatické až do posledního hvizdu. Po nerozhodném poločase nasadili domácí osobní obranu na Bečváře, což se ukázalo jako prozíravý tah, naopak Plzni střídání brankářů příliš nevyšlo. Domácí v 57. minutě vedli 25:22 a soupeř už jejich náskok nedokázal vymazat.

Přerov byl favorizované Dukle vyrovnaným protivníkem pouze do 10. minuty, pak už Pražané každou jeho chybu nemilosrdně trestali. Už do poločasu si Dukla vytvořila desetibrankový náskok, po změně stran pak dostali příležitost i všichni hráči z lavičky a brankostroj se zastavil až na čísle 44.

Extraliga házenkářů - 11. kolo:
Dukla Praha - Přerov 44:26 (22:12), Karviná - Plzeň 25:24 (10:10), Lovosice - Třeboň 40:24 (21:8), Jičín - Frýdek-Místek 32:19 (17:8), Kopřivnice - Hranice 28:27 (12:11), Zubří - Královo Pole 38:28 (22:18).