Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Basketbalista Bryant obtiskl ruce a nohy na slavný chodník

20. února 2011 13:57 - LOS ANGELES

Pětinásobný šampion basketbalové NBA Kobe Bryant obtiskl jako první sportovec v historii své ruce a nohy do betonu na nádvoří Čínského divadla v Hollywoodu, kde se podobně zvěčňují obvykle filmové hvězdy.

 

ČTK/AP

Dvaatřicetiletá star NBA, jež si v minulosti zahrála sama sebe v řadě seriálů, nyní vstupuje na televizní obrazovky jako hrdina reklamního spotu společnosti Nike. Téměř šestiminutový film měl premiéru v sobotu a Bryant v něm dostal hlavní roli "Černé mamby".

Na střeše mrakodrapu se utká s pěti zombiemi, které přemůže svou hrou, a na závěr ještě explodujícím basketbalovým míčem zlikviduje vrtulník. V klipu se objeví i hollywoodská ikona akčních filmů Bruce Willis.

Bryant o tomto víkendu ze záře reflektorů nezmizí ani po otisku na chodníku slávy a uvedení reklamního spotu. Dnes jej čeká v domácí hale jeho klubu Los Angeles Lakers exhibiční Utkání hvězd NBA, které absolvuje už potřinácté. Třikrát byl vyhlášen jeho nejužitečnějším hráčem.

 

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.