Házenkáři v druhém utkání na turnaji v Srbsku podlehli Maďarsku

5. listopadu 2011 22:16 - BĚLEHRAD

Čeští házenkáři v druhém utkání na turnaji v Srbsku prohráli s Maďarskem 25:26 po poločase 10:14. V neděli se na závěr soutěže čtyř týmů střetnou s domácím výběrem, který v sobotu porazil Chorvatsko 22:20.

Před nedělními zápasy ve Vršaci jsou v čele turnaje s plným počtem bodů Maďaři, Češi mají stejně jako Srbové dva body, Chorvatsko je bez bodu.

Čechům na rozdíl od čtvrtečního duelu proti Chorvatsku výrazně nevyšel první poločas, v němž prohrávali už o čtyři branky. Zlepšeným výkonem po pauze sice dotahovali náskok soupeře, ale nakonec nedosáhli ani na remízu.

Maďarsko - ČR 26:25 (14:10)
Sestava a branky ČR: Galia, Štochl - Juříček 5, Nocar 5, Vítek 2, Vraný 1, Kubeš 2, Motl 1, Jícha 3, Filip 1, Sobol 2, Horák 1, Mráz 1, Sklenák 1, Hynek, Šik.
Nejvíce branek Maďarska: Vadkerti 9, Császár 4.
Rozhodčí: Stojkovič, Nikolič (Srb.). Sedmimetrové hody: 3/3 - 0. Vyloučení: 2:5. Diváci: 1000.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.