Rubriky:

Míčové sporty

Egypt - Chile 35:29 Egyptští házenkáři zahájili mistrovství světa výhrou nad Chile

13. ledna 2021 20:05 - Káhira

Házenkáři Egypta zahájili domácí mistrovství světa vítězstvím nad Chile ve skupině G, z níž musel kvůli koronaviru odstoupit český tým. Afričtí šampioni v Káhiře nedali jihoamerickým outsiderům šanci a vyhráli 35:29. Turnaj se po protestech zúčastněných týmů hraje bez diváků.

 

Mohamed Abd El Ghany, Reuters

V dalším utkání čeká Egypťany zápas se Severní Makedonií, která byla na finálový turnaj povolána na poslední chvíli místo české reprezentace. Češi se startu vzali v úterý poté, co mužstvo rozložila nákaza koronavirem mezi hráči i realizačním týmem.

Stejně dopadlo mužstvo USA, které rovněž muselo odstoupit. Místo Američanů se na šampionát pro 32 týmů dostalo Švýcarsko. Potíže nyní hlásí i Brazílie a Kapverdy.

Mistrovství světa házenkářů v Egyptě:
Skupina G:
Egypt - Chile 35:29 (18:11)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.