Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Basketbalista Taylor z Charlotte byl zatčen za domácí násilí

26. září 2014 15:45 - Washington

Basketbalista Jeff Taylor se stal dalším americkým profesionálním sportovcem, který byl v poslední době zatčen za domácí násilí. Pětadvacetiletý hráč Charlotte Hornets byl ve čtvrtek navíc obviněn z ublížení na zdraví a ničení majetku, po zaplacení kauce 5000 dolarů (108 tisíc korun) byl propuštěn na svobodu.

 

Uncredited, ČTK/AP

"Charlotte Hornets vzali případ na vědomí a bereme ho velice vážně. Musíme nejprve získat další informace," uvedl klub v oficiálním prohlášení. Taylora čeká třetí sezona v NBA, většinu uplynulého ročníku kvůli zranění zmeškal.

NBA se chce vyhnout negativním reakcím, které se snesly na profesionální ligu amerického fotbalu NFL po skandálu Raye Riceho. Ten ve výtahu zbil svou snoubenku do bezvědomí a od vedení soutěže dostal jen mírný trest. Teprve po zveřejnění záběrů incidentu z bezpečnostní kamery liga zpřísnila postihy za hráčů domácí násilí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.