Přerovské volejbalistky prohrály, extraligu vede Prostějov

Přerovské volejbalistky ve 3. kole extraligy poprvé prohrály. Dosud vedoucí tým tabulky neuhrál v Ostravě ani set a přepustil první místo prostějovským obhájkyním titulu, které zvítězily v Praze nad Olympem 3:1.

Všechny přerovské zápasy dosud skončily výsledkem 3:0. Zatímco ale v obou předchozích kolech tým zvítězil, dnes v Ostravě dvakrát neuspěl v koncovce a v třetím setu už na svěřenkyně reprezentačního trenéra Zdeňka Pommera nestačil.

Pražský Olymp dokázal sebrat Prostějovu set a vyrovnat na 1:1, zbytek utkání se ale už nesl pod taktovkou favorita. Na druhé místo tabulky se posunuly olomoucké vicemistryně, které doma hladce zvítězily nad Frýdkem-Místkem.