Rubriky:

Ostatní

Houston v MLB vyhodil funkcionáře, jenž zastrašoval reportérky

25. října 2019 10:32 - Houston

Účastník baseballové Světové série Houston propustil asistenta generálního manažera Brandona Taubmana, jenž zastrašujícím způsobem provokoval reportérky po sobotním vítězství Astros v semifinále play off MLB proti New York Yankees.

 

Michael Ciaglo, ČTK/AP

Taubman v prostorách stadionu pokřikoval na tři reportérky, z nichž jedna měla fialový náramek na podporu boje proti domácímu násilí. Několikrát zvýšeným hlasem zmínil hráče Houstonu Roberta Osunu, jehož v minulé sezoně Astros získali z Toronta v době, kdy si odpykával distanc na 75 zápasů za napadení ženy.

"Díky bohu máme Osunu. Jsem k...a šťastný, že máme Osunu!" křičel údajně výhružným způsobem asistent generálního manažera na reportérky.

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Když příhodu v pondělí jedna z novinářek zveřejnila, klub to označil za snahu o vytváření senzace. O dva dny později ale dostal Taubman výpověď a generální manažer Jeff Luhnow se omluvil jak za chování svého bývalého podřízeného, tak za původní zlehčující reakci klubu.

Washington vyhrál první duel Světové série v Houstonu

Houston mezitím prohrál s Washingtonem oba úvodní domácí zápasy Světové série, jež bude pokračovat třetím duelem v americké metropoli dnes.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní