Rubriky:

Ostatní

Rozhodnuto! Pála s Chisorou ve Wembley boxovat nebude, nabídku odmítl

29. března 2013 14:37 - Praha

Český profesionál těžké váhy Ondřej Pála proti kontroverznímu britskému boxerovi Derecku Chisorovi v plánovanému utkání 20. dubna na fotbalovém stadiónu ve Wembley nenastoupí. Nabídku ve čtvrtek večer definitivně odmítl s odůvodněním, že by měl příliš krátkou dobu na přípravu.

 

"Nabídka to je rozhodně zajímavá. Problém je, že od chvíle, kdy nám přistála na stole, bych měl na ostrou přípravu tři týdny. A ačkoliv jsem neustále v tréninku, tohle je hrozně málo, nešel bych do toho zápasu maximálně připraven a stoprocentně přesvědčen, že můžu vyhrát," uvedl Pála pro server profiboxing.cz.

Chisora se chtěl s Pálou utkat na konci dubna v prvním zápase poté, co v polovině března dostal po roce zpátky britskou licenci. O tu přišel kvůli rvačce s krajanem Davidem Hayem na tiskové konferenci v Mnichově. Předtím na sebe strhnul pozornost, když plivnul do obličeje vodu Vladimiru Kličkovi a staršího Vitalije při vážení před zápasem profackoval.

Pála je českou jedničkou těžké váhy a byl mistrem Evropy organizace WBO, ale loni v březnu jej o titul připravil knokautem Němec Konstantin Airich. Od té doby absolvoval Pála dva vítězné zápasy. V Praze porazil technickým k.o. krajana Radovana Kůču a pak v Minsku v půlce února na body Jurije Bychovceva.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní