Rubriky:

Ostatní

Šok! Zápasník zemřel přímo v ringu, ale boj pokračoval

23. března 2015 11:17 - Tijuana

Gigantická show ve wrestlingu, kterou zorganizovala mexická AAA-Liga v Tijuaně, skončila tragicky. Hvězdný domácí borec El Hijo del Perro Aguayo zemřel. Pětatřicetiletý syn tamní zápasnické legendy přišel o život před zraky diváků ve vyprodané hale přímo v ringu, ale v první chvíli tragickou událost nikdo ze zainteresovaných nezaregistroval a boj pokračoval!

K fatálnímu momentu došlo poté, co další hvězda Rey Mysterio, jenž v osudný večer slavil ve 40 letech comeback, zasáhla Aguaya ve výskoku kopem a poslal ho do provazů. Nešťastník v nich zůstal bez hnutí viset a až později vyšlo najevo, že si zlomil vaz.

Ostatní wrestleři ani členové jejich realizačních týmů si však tragického zranění zprvu nepovšimli. Domnívali se, že Aguayova indispozice je součástí show a pokračovali v boji. Až po drahné době (podle některých zdrojů dokonce po dvou minutách), kdy se ležícího borce snažili znovu zapojit do zápasu, si všimli, že je v bezvědomí.

Následoval okamžitý převoz na kliniku, ale zdravotní pomoci se Aguayaovi dostalo příliš pozdě. V nemocnici už mohli jen konstatovat smrt.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní