Rubriky:

Ostatní

Odtajněno! Mayweather se utká s McGregorem v srpnu v Las Vegas

15. června 2017 08:25 - Las Vegas

Už je to definitivní! Bývalý mistr světa v boxu Američan Floyd Mayweather a šampión ve smíšených bojových uměních Ir Conor McGregor se utkají 26. srpna v Las Vegas. Termín i dějiště dlouho očekávaného zápasu, který má být velmi lukrativní, oznámili oba aktéři na twitteru. Bude se jednat o souboj v boxu podle boxerských pravidel.

 

Julio Cortez, ČTK/AP

Mayweather se vrátí do ringu téměř dva roky po konci kariéry. S boxem se rozloučil v září 2015 bez jediné porážky po 49 zápasech. Důchod se rozhodl přerušit právě jen kvůli McGregorově výzvě. Už dříve za zápas požadoval 100 miliónů dolarů a avizoval, že se utkají jedině v boxu.

"Vyzval on mě. A když mě vyzval, bude to podle mých pravidel. Vždycky box," uvedl v březnu čtyřicetiletý Američan poté, co potvrdil, že proti největší hvězdě UFC McGregorovi nastoupí.

Bookmakeři mají před srpnovým soubojem jasno: Mayweather je podle nich jasným favoritem s kurzem 11:1. Finanční podrobnosti atraktivního zápasu nejsou známy, ale měly by lámat rekordy. Osmadvacetiletý McGregor boxoval v mládí, ale profesionální zápas nikdy neabsolvoval.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní