Rubriky:

Tenis

Tenistce Zakopalové hekání De Britové nevadilo

22. června 2009 20:09 - LONDÝN

Česká tenistka Klára Zakopalová, která v pondělí prohrála v prvním kole dvouhry ve Wimbledonu s šestnáctiletou Michelle Larcher De Britovou, uznala, že její soupeřka vyhrála zaslouženě. Nevadily jí ani hlasité projevy, kterými na sebe Portugalka upozornila před měsícem na Roland Garros.

"Dnes vůbec nebyla hlasitá, o dost ztišila. Já jsem to vůbec nevnímala," řekla Zakopalová po utkání. "Všichni mě varovali, ať si dám špunty do uší, ale mně to vůbec nevadilo."

Připustila, že kdyby se její soupeřka projevovala jako v Paříži, asi by s tím problém měla. "Viděla jsem ji v televizi na Roland Garros, a to se mi zdálo opravdu moc. Myslím si, že s ní mluvili a že i ona si asi uvědomila, že to bylo přehnané. Dneska byla úplně v klidu. Připadá mi, že (Serena) Williamsová heká už víc," řekla Zakopalová, která do turnaje postoupila z kvalifikace.

Uznala, že soupeřka hrála výborně od prvního míče. V závěru se utkání pro Zakopalovou vyvíjelo nadějně. "Ale bohužel se jí povedlo všechno, i to, co nechtěla," povzdechla si.

"Je to škoda, byl to určitě hratelný zápas. Ale ona hrála dobře, hrála líp," řekla sedmadvacetiletá tenistka, kterou překvapilo, jak rychle De Britová hrála. "Myslím si, že když zlepší servis, má před sebou velkou budoucnost," dodala Zakopalová.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..