Rubriky:

Tenis

Tenista Montcourt zemřel podle pitvy na zástavu srdce

8. července 2009 18:44 - PAŘÍŽ

Příčinou úmrtí mladého francouzského tenisty Mathieua Montcourta byla zástava srdce. Oznámila to ve středu policie po pitvě s tím, že o víkendu by měly být ještě známy výsledky toxikologických testů.

 

Benoit Tessier, Reuters

"Zatím to vypadá, že skonal přirozenou smrtí. Abychom si mohli být zcela jistí, musíme ještě počkat na výsledky toxikologické analýzy," citovala ve středu agentura Reuters policejního mluvčího.

Čtyřiadvacetiletého Montcourta našla v úterý v jednu hodinu ráno mrtvého přítelkyně před jeho bytem. Hráč, kterému patřilo 119. místo ve světovém žebříčku, strávil večer v nedalekém bytě u technického ředitele Francouzské tenisové federace Patrice Domingueze a jeho syna, s nímž se přátelil.

Oba Dominguezové při výslechu na policii uvedli, že Montcourt nejevil žádné známky zdravotních problémů. Večer prý strávili v klidu sledováním filmu.

Montcourt hrál naposledy challenger v chorvatské Rijece. Tento týden si začal odpykávat pětitýdenní zákaz startů na turnajích za sázení na zápasy, který mu udělila ATP společně s pokutou 12 000 eur. Montcourt dostal trest za to, že před čtyřmi lety prosázel na zápasy jiných tenistů 192 dolarů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..