Rubriky:

Tenis

Tenistky chtějí zlato

12. listopadu 2003 16:37 - OSTRAVA

Už pošesté za sebou hostí České republika halové mistrovství Evropy tenisových družstev žen a stejně jako loni šampionát od čtvrtka do neděle hostí moderní hala NH Trans v ostravských Komenského sadech. Družstvo nehrajícího kapitána Havla ve složení Kleinová, Strýcová, Paštiková myslí na zlato.

 

internet

Dvakrát v historii si už Češky zahrály finále, na titul však nedosáhly. "Chceme to letos změnili," připustil nehrající kapitán Jan Havel a uvedl, že se složením týmu neměl potíže. "Žádná oslovená hráčka neodmítla," doplnil. Titul z loňska obhajují Polky, ovšem silný týmy přivezou i Velká Británie s Řeckem, které má ve svém středu nejvýše postavenou hráčku na žebříčku WTA, Daniilidouovou.

Až večerní los rozhodl o tom, s kým se naše družstvo utká ve čtvrtfinále dnes v 10 hodin. "Chtěly jsme hrát případné semifinále v pátek a mít volnou sobotu, proto musíme začínat. Není to nevýhoda," potvrdila Sandra Kleinová. O sestavě pro oba singly i čtyřhru už kouč měl jasno, ale neprozradil ji. Ve čtvrtek začínají čtvrtfinále v 10 h, v pátek první semifinále od 13, druhé semifinále v sobotu od 11 h a finále je na pořadu ve stejný čas v neděli.

Igor Bruzl, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2017 - muži
  • US Open 2017 - ženy
  • Davis Cup 2017
  • Fed Cup 2017

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..