Rubriky:

Tenis

Radwaňská pořadatelům Australian Open: Nalosujte proti mě sestru a jedu domů!

13. ledna 2012 08:40 - SYDNEY

Polská tenistka Agnieszka Radwaňská pohrozila, že bude bojkotovat Australian Open, pokud ji los svede opět dohromady s mladší sestrou Urszulou. Obě se utkaly loni v srpnu v prvním kole US Open i v tomto týdnu na turnaji v Sydney. Pokud se prý objeví znovu v jedné dvojici, sbalí si věci a odjedou domů. Nebo budou hrát na truc levou rukou.

 

ČTK/AP

"Nějak proti sobě v poslední době moc často hrajeme. Stalo se to už čtyřikrát, tak jsme si řekly, že ještě jednou a snad si raději sbalíme věci a odjedeme domů. Je to směšné," prohlásila starší ze sester z Krakova, dvaadvacetiletá Agnieszka, aktuálně osmá tenistka světa.

V Sydney jí los přisoudil Urszulu poté, co postoupila z kvalifikace, a o rok mladší sestru porazila jasně dvakrát 6:1. "Je to ten nejhorší pocit hrát proti ní. Jsme si hrozně blízké, pořád jsme spolu, trénujeme, jezdíme a to už 17 let," vykládala polská hráčka.

Los Australian Open se uskuteční v Melbourne v pátek a i když bude v osudí dalších 126 hráček, mohou na sebe sestry narazit. "Ale nevěřím tomu. Bylo by to šílené. Vůbec na to nechci myslet. Šance samozřejmě existuje, stejně jako byla na US Open. Nevím, co bychom dělaly. Asi na protest hrály levačkou," dodala Radwaňská, která má se sestrou bilanci 3:1.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..