Štěpánek triumfoval ve čtyřhře v Rotterdamu

Radek Štěpánek vyhrál v neděli spolu s australským tenistou Paulem Hanleym čtyřhru na turnaji v Rotterdamu. Ve finále porazili jinou nenasazenou dvojici Jonathan Erlich, Andy Ram z Izraele ve třech setech.

Radek Štěpánek s Australanem Hanleym vyhráli čtyřhru v Rotterdamu.

Hanley zvítězil v rotterdamském deblu i loni, tehdy nastoupil s krajanem Waynem Arthursem.

První titul na okruhu ATP získal švédský tenista Joachim Johansson na turnaji v americkém Memphisu. Jednadvacetiletý hráč zdolal v nedělním finálovém zápasu osmého nasazeného Němce Nicolase Kiefera po setech 7:6 a 6:3.

Bryanovi vyhráli čtyřhru v Memphisu

Američtí deblisté Bob a Mike Bryanovi si na turnaji v Memphisu zopakovali vítězství z roku 2001. První nasazený pár porazil ve finále čtyřhry jihoafrickou dvojici Jeff Coetzee, Chris Haggard hladce ve dvou setech 6:3, 6:4 a po triumfu v Adelaide si tak tenisová dvojčata připsala druhý letošní titul.

Španěl Carlos Moya neobhájil titul na turnaji v Buenos Aires. V repríze loňského finále prohrál s domácí nasazenou jedničkou Guillermem Coriou ve dvou setech, přičemž získal jen pět her.