Rubriky:

Tenis

Bouchardová ve Fed Cupu prohrála a ještě se jí soupeř vysmál

20. dubna 2015 20:58 - Montreal

Světová sedmička Eugenie Bouchardová prohrála oba domácí fedcupové zápasy a ještě musela strpět výsměch soupeře. Po porážce od Alexandry Dulgheruové v baráži o Světovou skupinu totiž rumunský tým parodoval její nepodání ruky z předchozího dne.

Bouchardová po pátečním losování barážového duelu nepřijala ruku Dulgheruové. Vysvětlila to tím, že jí přece před zápasem nemůže přát všechno nejlepší. Po sobotní vzájemné dvouhře, kterou s 69. hráčkou pořadí WTA prohrála dvakrát 4:6, už si s ní u sítě rukou potřásla.

Když Dulgheruová proměnila po maratónském desátém gamu pátý mečbol, Bouchardová musela sledovat, jak se rumunská lavička baví na její účet. Dulgheruová se rozběhla s nataženou rukou ke svému týmu, ale jeho členové na poslední chvíli se smíchem svojí rukou uhnuli.

Bouchardová únorový zápas 1. kola s českými tenistkami vynechala a v baráži reprezentaci Kanady příliš nepomohla. V rodném Montrealu podlehla po Dulgheruové v neděli také Mituové a Kanada vypadla po porážce 1:3 ze Světové skupiny.

"Opravdu pro to nemám vysvětlení. Nemůžu ale vyhrát každý zápas. Tohle bylo už páté utkání v řadě, které jsem prohrála. Ano, ale jsou mnohem horší věci v životě," prohlásila Bouchardová, loňská sokyně Petry Kvitové ve finále Wimbledonu, která prochází svou první velkou krizí od té doby, co vlétla mezi nejlepší tenistky světa.

oc, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..