Rubriky:

Sázení

St. Louis se loučí s New Yorkem

28. června 2007 12:24

Už po šesti směnách ukončil včera rozhodčí kvůli dešti zápas mezi newyorskými Mets a St. Louis. Ve zkráceném utkání uspěli hráči Mets, kteří budou chtít vyprovodit hosty svým třetím vítězstvím.

 

reprofoto

Nešťastným hrdinou včerejšího duelu se stal nadhazovač hostujících Kardinálů Anthony Reyes. Pětadvacetiletý hráč stále čeká na první vítězství a déšť nedal šanci jeho spoluhráčům, aby obrátili průběh zápasu, který svým dvoubodovým homerunem rozhodl už v prvním směně David Wright. Pro Kardinály to byla třetí prohra ve čtyřech zápasech. V neděli prohráli s Philadelphií 1-5 a den nato nestačili na Mets. V úterý hráči St. Louis prohru domácím oplatili, když Brandon Ryan svým prvním homerunem v kariéře rozhodl v jedenácté směně, včera se ovšem znovu radovali Mets. Dnes dostane možnost na kopci další mladý hráč v dresu St. Louis, Adam Wainwright. Toho předcházela pověst talentovaného nadhazovače, kterou se Wainwrightovi loni úspěšně podařilo naplnit. Letos se ale trápí; snížil se mu průměr strikeoutů, zvýšil počet met zdarma a pálkaři proti němu mají téměř třicetiprocentní úspěšnost, a tak se nelze divit jeho průměru více než 4.5 oběhů na zápas a bilanci 6-6.

O moc lépe se daří jeho dnešnímu protějšku, zkušenému Orlandu Hernandezovi. Kubánec ve službách Mets se dokázal oklepat z nepovedené minulé sezony a znovu dokazuje své kvality. Přestože má však za sebou velmi silnou pálku, štěstí mu zrovna nepřeje - z jedenácti zápasů má bilanci 3-3 a na výhru čeká už od konce května. Tehdy uspěl proti San Franciscu, v následném utkání s Philadelphií sice odešel po šesti směnách s nulou, jenže jeho spoluhráči také neskórovali, další dva zápasy se Hernandezovi příliš nevyvedly a naposledy proti Oaklandu vydržel sedm směn znovu bez jediného oběhu, ovšem Mets jediný bod zápasu odpálili až v deváté směně, a tak vyšel Hernandez znovu zkrátka. Mets se ovšem i bez jeho vítězství daří dobře; od prohry s Minnesotou odehráli šest zápasu a jako vítězové odešli pětkrát.

Radovat by se podle bookmakerů měli Mets i dnes; společnost bwin totiž na vítězství domácích vypsala kurs 1.55. Myslíte si, že St. Louis svým hostitelům včerejší porážku oplatí? Potom si vsaďte na Kardinály, kurs na ně je 2.50.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení