Rubriky:

Sázení

Duel Expertů: Petr Podzemský - Marek Haitl

22. května 2009 17:02

Krkolomné názvy klubů, početný zástup nažhavených rivalů z hlavního města Reykjavíku. Duel expertů zakotvil na Islandu, ostrově v severní části Atlantského oceánu se sopkami a ledovci. Nad zápasy 4. kola islandské ligy se střetl bývalý hráč KR Reykjavík a Breidablíku Petr Podzemský s bookmakerem Tipsportu Markem Haitlem.

 

CO

Tróttur Reykjavík - Fjölnir Reykjavík
PodzemskýFjölnir dlouho usiloval o postup, teď se konečně dostal mezi elitu. Větší šance dávám Trótturu, který má bohatší historii, více zkušeností i fanoušků.
1
HaitlTróttur v minulé sezoně svými výkony příliš neuchvátil a letos to nebude o moc lepší. Fjölnir uhraje minimálně bod. Tipuji remízu.
0
FH Hafnarfjörd - Stjarnan
PodzemskýHafnarfjörd, tým z předměstí Reykjavíku, obhajuje titul a nejspíš zase bude kralovat. Zápas s nováčkem soutěže bez větších problémů zvládne.
1
HaitlHafnarfjörd naznačil vítězstvím v domácím ligovém poháru, že letos bude opět největším favoritem soutěže. Se Stjarnanem určitě body neztratí.1
IBV Vestmannaeyjar - KR Reykjavík
PodzemskýMůj bývalý tým letí na ostrov, kde to hodně fouká a hosté zde mívají velké problémy. Přesto věřím, že si KR s důrazem domácích poradí a získá bod.
0
HaitlDomácí se vrátili do první ligy i díky tomu, že na svém hřišti ani jednou nezaváhali. Tentokrát ale tvrz povolí a KR Reykjavík si odveze tři body.2
Keflavík - Fram Reykjavík
PodzemskýNa Islandu padá hodně jedniček, domácí prostředí zde hraje zásadní roli. Keflavíku bude silný vítr znovu pomáhat v boji o účast v pohárové Evropě.
1
HaitlDynamu se v poslední době moc nedaří, předvádí jen průměrné výkony. CSKA je na tom herně o hodně lépe. Proto více věřím hostům.0
Fylkir Reykjavík - Breidablík
Podzemský"Můj" Breidablík před sezonou kvůli finanční krizi opustili čtyři cizinci. Omlazenému mužstvu držím palce, ale rozhodnou větší zkušenosti Fylkiru.
1
HaitlFylkir loni skončil těsně nad sestupovou propastí. Dobrou formu, kterou naznačuje postup do finále ligového poháru, hosté potvrdí ziskem bodu.
0
Valur Reykjavík - Grindavík
PodzemskýValur trénuje můj bývalý kouč z KR. Je to dobrý stratég a po tomto zápase bude určitě spokojen. Bodový získ Grindavíku by byl pro mě překvapením.1
HaitlGrindavík umí zahrát na hřištích soupeřů a získává tam spoustu bodů. I v tomto zápase domácí hráče zaskočí a "okrade" je o všechny body.2

Zkuste si s experty zatipovat i vy. Kurzy na jednotlivá utkání najdete na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení