Rubriky:

Perličky

Šlágrem týdne start fotbalové ligy, předkolo LM čeká Spartu

12. července 2010 08:35

Šlágrem tohoto týdne jsme zvolili start nejvyšší české fotbalové soutěže, před jejím úvodním kolem se ve druhém předkole Ligy mistrů představí pražská Sparta a ostravský Baník čeká stejná fáze Evropské ligy. V Praze na Štvanici se hraje tenisový ECM Open, pokračuje cyklistická Tour de France.

 

Jan Handrejch, Právo

V pondělí se na Štvanici rozběhne tenisový turnaj ECM Prague Open, v Berouně pokračuje mistrovství světa v in-line hokeji organizace FIRS.

Tenisová sezóna i v úterý pokračuje v Palermu, Stuttgartu a Bastadu, v přípravě se fotbalisté Hradce Králové utkají s Čáslaví. Úvodními zápasy se rozběhne druhé předkolo fotbalové Ligy mistrů, do nějž zasáhne duelem v Liepaje pražská Sparta.

Stále pokračuje cyklistická Tour de France, ve středu si můžete u Tipsportu vsadit i na fotbalovou přípravu České Budějovice – Strakonice.

Ve čtvrtek čeká na vybrané fotbalové týmy úvodní zápas druhého předkola Evropské ligy, fotbalisté Ostravy se představí na hřišti WIT Georgia Tbilisi. V St. Andrews startuje tradiční golfové British Open.

Ligu startuje vršovické derby 

V pátek zahájí nový ročník fotbalové ligy duel Bohemians 1905 proti Slavii, pikantností je, že oba celky budou mít domácí stadion ve vršovickém Edenu.

V sobotu fotbalisté Slovácka přivítají Teplice, Sparta hraje v Hradci Králové. V Telči se jede Rallye Vysočina Telč, pátý závod MČR ve sprintrallye. Nejvyšší fotbalová soutěž startuje i v Dánsku a Rakousku.

V neděli má první fotbalová liga na programu čtyři duely, předkolo čeká Ondrášovka Cup. Na Saschsenringu se jede GP Německa, osmý závod MS silničních motocyklů.

CO

Zrušit


Časová osa: Perličky

Filtr článků - Perličky