Odčiní Třinec ve Vítkovicích úvodní výprask?

Debaklem 2:9 odstartovali hokejisté tradiční letní Tipsport Cup. Na domácím ledě Oceláři nestačili na Zlín, který vedl po dvou třetinách už 8:1. Ve čtvrtek se Třinec ve druhém zápase základní skupiny D představí ve Vítkovicích.

Třinec v úterý tvrdě narazil, ve druhé polovině úvodní třetiny čtyřikrát inkasoval. Na góly Lešky, Balaštíka a Köhlera ještě ve dvojnásobné přesilovce odpověděl veterán Peterek. Téměř vzápětí ale proměnil trestné střílení Kubiš.

Nová posila Ocelářů Duba vydržela v brance do sedmého gólu, pak se mladý gólman nechal vystřídat. Brzy ovšem inkasoval i náhradník Vojtek.

Vítkovice v poslední přípravě porazily slovenský Martin 4:1, po dvou gólech vstřelili Szturs a Kvapil. Na hostování do Brna pustil severomoravský celek obránce Ovčačíka.

Na vítězství Vítkovic si můžete vsadit v kursu 1,72, na výhru Třince vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,1. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 4,3.