Rubriky:

Rady sázkařům

Bochum se pokusí odlepit ze dna v Norimberku

25. září 2009 16:52

Soubojem ze dna bundesligové tabulky je páteční předehrávka sedmého kola mezi Norimberkem a Bochumí. Domácí jsou čtrnáctí a stejně jako předposlední sedmnáctá Bochum mají na svém kontě zatím jediné vítězství.

 

Michaela Rehle, Reuters

Norimberku se zatím doma nedaří. Na úvod ročníku prohrál se Schalke, po remíze ve Frankfurtu prohrál i druhý domácí zápas s Hannoverem (0:2). Napotřetí to Norimberku vyšlo, díky gólu Klugeho porazil Mönchengladbach.

Bochum naposledy prohrála s Mohučí 2:3, předtím si odvezla hladkou porážku 0:3 z Hoffenheimu. Jediné vítězství hosté získali nad v úvodu sezóny zoufalou Herthou Berlín s českým brankářem Drobným. Poslední tři zápasy Bochum prohrála, v sezóně už inkasovala hrozivých 14 gólů.

Domácí posledních pět zápasů s Bochumí neprohráli, dvakrát zvítězili a třikrát remizovali. Bochum naposledy uspěla v Norimberku v sezóně 2002/03.

Na vítězství Norimberku si můžete vsadit v kursu 1,9, na výhru Bochumi vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,67. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,2.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům