Sparta se s novými trenéry představí na ledě mistra

Premiéru na lavičce Sparty mají před sebou David Volek a Miloš Holaň. Noví trenéři Pražanů se svými svěřenci zamíří do Karlových Varů, které vyhrály úterní dohrávku proti Pardubicím 4:3 po samostatných nájezdech.

Trenéři pražské Sparty David Volek (vlevo) a Miloš Holaň

Karlovy Vary prohrály čtyřikrát v řadě, ale v úterý na domácím ledě uspěly. Získaly sice jen dva body za výhru 3:2 po samostatných nájezdech nad Pardubicemi. Rozhodující proměnil Hluchý. Domácí budou postrádat Muchu a Skladaného, nejistý je start Zuckera a Proška.

Sparta nevyhrála čtyři zápasy v řadě a pakovat se tak museli oba trenéři. Hlavní Pavel Hynek skončil, sparťanský veterán František Výborný obratem zamířil do Českých Budějovic. Naposledy holešovický celek v neděli podlehl doma 0:3 Zlínu.

Vzájemný duel v první čtvrtině vyhrála doma Sparta 4:3 gólem Netíka v prodloužení.

Na vítězství Karlových Varů si můžete vsadit v kursu 2,15, na výhru Sparty vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,45. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,2.