MS v rallye startuje ve Švédsku, titul opět obhajuje Loeb

Přestávka je pryč, do nové sezóny startuje mistrovství světa v rallye. Titul opět obhajuje francouzský fenomén Sébastien Loeb s Citroënem, šlapat na paty by mu opět měli jezdci Fordu v čele s Mikkou Hirvonenem. Novinkou je Bulharská rallye a hlavně nové bodování podle stylu formule 1. Vítěz získá 25 bodů místo dosavadních desíti, body si připíše nejlepší desítka pořadí.

Mistrovské oslavy v podání Sébastiena Loeba, navigátora Daniela Eleny a členů týmu Citroën.

Loňský šampionát byl dramatický až do závěrečného závodu – Britské rallye. Loeb měl na Hirvonena jednobodovou ztrátu, ve Walesu ale byl suverénní a přidal šestý titul mistra světa.

Před rokem se místo Švédska jelo díky rotaci v Norsku, ale rovněž na sněhu. Z triumfu se radoval Loeb, Hirvonen byl s desetisekundovou ztrátou druhý.

Na vítězství Loeba ve Švédsko rallye si můžete vsadit v kursu 2,2, na umístění Francouze na 2.-3. místě pak vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,25.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!