Benešová hraje ve Fezu o titul, poslední překážkou je mladičká Halepová

Už jen poslední překážka čeká Ivetu Benešovou na cestě za titulem v marockém Fezu. Česká tenistka v semifinále porazila Francouzku Cornetovou a ve finále se utká s Rumunkou Simonou Halepovou. Ta vyřadila českou hráčku Renatu Voráčovou.

Iveta Benešová

Sedmadvacetiletá Benešová na okruhu WTA vyhrála jediný turnaj, před šesti lety v Acapulku. Letos rodačka z Mostu postoupila do čtvrtfinále v Barceloně, společně s Bárou Záhlavovou-Strýcovou vyhrály čtyřhru v Paříži.

Halepová je bývalou vítězkou juniorky na French Open, teprve osmnáctiletá hráčka je v žebříčku WTA na 144. místě.

Obě tenistky se utkaly jedinkrát, letos v Marbelle zvítězila Halepová 6:4 a 6:1.

Na vítězství Benešové si můžete vsadit v kursu 2,4, na výhru Halepové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,44.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!