Mouratoglou chystá pro tenisty nezávislou ligovou soutěž

18. dubna 2020 22:06 - Nice

Tenisový trenér Patrick Mouratoglou chystá v době pandemie koronaviru, která zmrazila takřka veškeré sportovní dění na světě, rozběhnout ve své akademii v Nice nezávislou ligu bez diváků. Kouč Sereny Williamsové tak chce dát profesionálním tenistům možnost hrát zápasy.

 

Twitter@pmouratoglou, Twitter

Mouratoglou hodlá soutěž, kterou nazval Ultimate Tennis Showdown (UTS), zahájit v květnu. Plánem je nabídnout divákům na streamu deset zápasů za víkend, hrát se má pět víkendů v květnu a červnu. První duel by měli 16. května obstarat Belgičan David Goffin s Alexeiem Popyrinem z Austrálie.

Turnaje profesionálních okruhů ATP a WTA se zastavily v polovině března kvůli pandemii koronaviru. Znovu hrát se nezačne minimálně do poloviny července. Zrušena byla kvůli mimořádným opatřením celá travnatá část sezony, grandslamové Roland Garros bylo přeloženo na září.

Djokovič, Nadal a Federer spojili síly

ČTK

  Kontaveitová - Kvitová dnes 15:30
20210925T15:30:00+0200
Kontaveitová vs. Kvitová
Kontaveitová vs. Kvitová
Kontaveitová
Kvitová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.