Rubriky:

Tenis

Z kurtu ho vyhnali, ale hned tak nekapituloval, srazila ho až další rána

10. dubna 2017 19:29 - Rouen

Kuriózní scéna! Až za reklamní panely musel Francouz Nicolas Mahut při jedné z výměn při čtyřhře Davis Cupu s Brity. Až téměř u tribuny zvládl těžký úder, ale tím pozoruhodná tenisová výměna ještě nekončila.

Video již není dostupné

sntv

Protivník Mahuta doslova vyhnal z kurtu. Ale Francouz boj o bod v dobře rozehraném deblu nevzdal. Po odehrání těžkého míče musel až přes bariéru a vzápětí dokonce stačil odvrátit další míč, který ho zastihl ještě daleko mimo prostory, kde se běžně hraje.

Brit Jamie Murray tak Mahuta jen „načal", Francouz přitom uvolnil vlastně půlku kurtu, ale kapituloval až proti další smeči od Dominica Inglota. To už neměl šanci ani jeho parťák Julien Benneteau.

Oba ale před domácími fanoušky v Rouenu nakonec udolali Brity 7:6, 5:7, 7:5, 7:5 a přidali tak rozhodující třetí bod pro svůj tým. Nakonec vyhráli celý zápas 4:1 a jsou v semifinále.

Britští vítězové Davis Cupu z roku 2015 se tentokrát museli obejít bez světové jedničky Andyho Murrayho, který se zotavuje po zranění lokte.

vap, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.