Bohemians - Chodov 4:5 v prodl. 4:5 PPFlorbalisté Chodova zdolali Bohemians a jsou druzí

Florbalisté Chodova vyhráli v 5. kole extraligy v pražském derby nad FbŠ Bohemians 5:4 v prodloužení a posunuli se na druhé místo o skóre za Vítkovice. Zápas rozhodl v 63. minutě v přesilovce svou druhou trefou v utkání Martin Zozulák. Bohemians bodovali poprvé v sezóně.

První ztrátu v ročníku zaznamenaly Otrokovice, které prohrály na hřišti FBC Ostrava 5:8 a podobně jako Chodov promarnily šanci jít do čela. Na první body v sezoně naopak nedosáhli ani v pátém utkání hráči Bulldogs Brno, když doma podlehli Spartě 7:9. Hattrickem se na vítězství Pražanů podílel kapitán Dan Moravec.

Extraliga florbalistů - 5. kolo:
Bulldogs Brno - Sparta Praha 7:9 (3:3, 3:2, 1:4)
Branky: 10. a 53. Fabián, 20. a 34. Coufal, 12. Ondráček, 23. Žižka, 32. P. Kadlec - 10., 49. a 52. Moravec, 9. Havlas, 17. Svatoš, 29. Thompson, 29. Perušič, 49. Rodina, 58. Duchek.
FBC Ostrava - Panthers Otrokovice 8:5 (0:1, 4:1, 4:3)
Branky: 41. a 45. Skácel, 28. Hanic, 30. Svačinka, 34. Mayer, 35. Curney, 47. Kašpar, 52. Trulík - 9. Horník, 30. Koňařík, 42. Vaněk, 46. M. Krkoška, 54. Hradil.
FbŠ Bohemians - JM Chodov 4:5 v prodl. (2:1, 1:2, 1:1 - 0:1)
Branky: 13. a 55. Nushart, 7. Šimek, 40. Kuncman - 10. a 63. Zozulák, 31. Fiala, 34. Jendrišák, 51. Cepek.