Almeida hattrickem ukončil trápení Brém, pak dostal červenou

BRÉMY

Fotbalisté Werderu Brémy po 451 minutách protrhli střelecké trápení a zásluhou hattricku Huga Almeidy zvítězili v německé lize 3:0 nad nováčkem St. Pauli. V předchozích sedmi soutěžních zápasech přitom šestkrát prohráli a jednou remizovali a v průměru dostávali tři góly na utkání.

Trápící se Brémy vysvobodil Portugalec Almeida. Ten si již po 50 vteřinách hry naběhl za obranu a tváří v tvář brankáři se nemýlil. Po dvaceti minutách se situace opakovala a znovu ve prospěch Almeidy, který po změně stran zkompletoval hattrick. Podílel se tak na všech pěti posledních brankách Brém, když čtyři dal a na jednu přihrál.

V závěru zápasu však Almeida svůj tým oslabil, když oplácel nedovolenou hru soupeře a rozhodčí mu udělil červenou kartu.

Německá fotbalová liga - 14. kolo:
Brémy - St. Pauli 3:0 (1., 20. a 64. Almeida), Kolín nad Rýnem - Wolfsburg 1:1 (51. Novakovič - 81. Cicero).