Nice - Paris St. Germain 1:3Výhra v Nice poslala PSG nejméně do neděle do čela ligy

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain zvítězili ve francouzské lize na hřišti Nice i bez suspendovaného nejlepšího střelce Ibrahimovice 3:1 a minimálně do neděle jsou první o bod před Lyonem. Svěřenci trenéra Blanca tak alespoň částečně napravili středeční domácí porážku ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Barcelonou (1:3).

Javier Pastore z PSG slaví jeden ze svých dvou gólů na hřišti Nice.

Pět minut před přestávkou otevřel skóre útočník hostů Pastore, jenž využil přesný Lucasův pas. Domácí však dokázali rychle zareagovat a ještě v prvním dějství srovnal Bodmer, který před gólmanem Siriguem tečoval Benrahmovu střelu.

V druhém poločase znovu zaúřadoval Pastore. Jeho první pokus brankář Pouplin sice vyrazil, míč se však odrazil znovu k argentinskému záložníkovi, jenž si připsal pátý zásah v sezóně.

Na konečných 3:1 upravil z pokutového kopu Cavani a PSG pošesté v řadě uspěl ve vzájemném duelu s Nice.

Francouzská fotbalová liga - 33. kolo:
Nice - Paris St. Germain 1:3 (45. Bodmer - 40. a 63. Pastore, 69. Cavani z pen.)