Llodrovi se proti Ančičovi obhajoba nepodařila

HERTOGENBOSCH (Nizozemsko)

Chorvatský tenista Mario Ančič vyhrál turnaj v nizozemském Hertogenboschi, když v nedělním finále ve dvou setech porazil loňského vítěze Michaela Llodru z Francie.

Chorvat, který v semifinále vyřadil Čecha Jana Hernycha, si na trávě v Nizozemku připsal první vítězství na okruhu ATP, stejně tomu bylo i loni u jeho finálového soupeře, který letos odešel poražen po setech 5:7 a 4:6. Ančič za dnešní vítězství inkasoval prémii 44 100 eur, Llodra se musel spokojit s částkou 26 tisíc.

Ženské finále, které bylo záležitostí českých tenistech, v sobotu vyhrála Klára Koukalová. [celá zpráva]

Výsledek:
Dvouhra - finále:
Ančič (3-Chor.) - Llodra (Fr.) 7:5, 6:4.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.