Rubriky:

Národní liga

Fotbalisty Třince mají od příští sezóny vést Neček s Kulou

27. května 2009 14:45 - TŘINEC

Druholigové fotbalisty Třince by měl od příští sezóny převzít Jiří Neček. Dosavadní asistent trenéra a šéf mládeže v Opavě má tým vést s Karlem Kulou, který v dubnu s odchodem odvolaného Karla Večeři ukončil své působení v Baníku Ostrava. Současný kouč Erich Cviertna v Třinci za dva týdny skončí.

"Máme spolu určitou dohodu, ale žádnou smlouvu jsme zatím nepodepsali," řekl generální ředitel klubu Edvard Huczala s tím, že pro oba trenéry jsou přichystány tříleté kontrakty.

Trenérská výměna stráží souvisí s inovací sportovního úseku. Podle Huczaly splynou od nové sezony funkce kouče druholigového celku a sportovního ředitele v jednu. "Naše představa je taková, že pro správné plnění funkce trenéra bude mít hlavní kouč k dispozici patřičně vzdělaného a zkušeného prvního trenéra," vysvětlil Huczala. "Do této koncepce nám pan Cviertna nezapadá a navíc mu končí smlouva. Odvedl tady ale výbornou práci a jsme s ním spokojeni," dodal Huczala.

Třinec je dvě kola před koncem soutěže devátý s dvoubodovou ztrátou na šestou Opavu. Cviertna se s angažmá rozloučí domácím utkáním s postupujícími Bohemians 1905 a na hřišti druhé Čáslavi.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..