Rubriky:

Národní liga

Fotbalisty druholigové Jihlavy posílí Nesvadba, Šimáček a Dolejš

4. ledna 2010 15:46 - JIHLAVA

Tři fotbalisté s prvoligovými zkušenostmi Jaroslav Nesvadba, Jan Šimáček a Petr Dolejš posílí v zimní přestávce druholigovou Vysočinu Jihlava. Sedmadvacetiletý Nesvadba, bývalý obránce Jablonce a Mladé Boleslavi, který hrál před čtyřmi lety i v Zenitu Petrohrad, se už dnes zapojil do přípravy.

Stejně starý zadák Šimáček, jehož Slovácko po podzimu zařadilo na přestupní listinu, zamíří na Vysočinu v tomto týdnu, kdy začne s přípravou i českobudějovický krajní záložník Dolejš. Do zimní přípravy v Jihlavě se zapojili také dva chorvatští fotbalisté - třiadvacetiletý brankář Marko Šimič a stejně starý defenzivní středopolař Petr Gavrič.

"Oba Chorvaté by k nám měli přijít na přestup. Už nechceme jít cestou krátkodobých hostování. S Českými Budějovicemi nyní dojednáváme přestup Grubera," uvedl sportovní ředitel Josef Jinoch.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..