Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Pozdvižení na tréninku! Limberský a spol. pálili po dronu

3. července 2019 07:47 - Westendorf

Po sametovém trávníku v rakouském Westendorfu metá kotrmelce David Limberský. Od půlky až k hranici velkého vápna. Za trest, prohrál totiž oblíbená „břevínka". Když nedobrovolnou produkci ukončí, pár metrů nad jeho hlavou to zabzučí. Obránce fotbalové Plzně se zvedne a směrem k nebi zahrozí pěstí.

 

Foto FCVP-Michal Belšán

„Nenatáčej to," zlobí se naoko do kamery, umístěné v černém dronu, který obsluhuje nedaleko stojící člen mediálního oddělení Západočechů. Spoluhráči Limberského, kteří scénu po úterním tréninku sledují, se výtečně baví.

Čeští vicemistři se v alpském městečku chystají na novou sezonu podeváté v řadě. Od dob Horvátha a spol. jsou pověstní legráckami, ke kterým sahají i při náročné zátěži v přípravě. Tentokrát se o zábavu postaral dron.

Řepka má pravdu! Limberský o končících parťácích, roli manžela a budoucnosti

Loni v létě si ho pořídl člen PR Viktorie, se svými kolegy vzápětí zrealizovali společný nápad - představovat fanouškům plzeňské posily v netradičním stylu. A sice záběry z dronu. Na podzim z něj navíc pořídili snímky vyprodané Doosan Areny před utkáním s Realem Madrid ve skupině Ligy mistrů.

Teď si ho přibalili i do Westendorfu, aby si natočili panoramata Alp. Přitom poťouchle zabrousili nad hlavy fotbalistů, kteří právě pálili na bránu. „Dvacet tisíc tomu, kdo sestřelí dron," ozvalo se z trávníku. Načež k obloze vyletělo několik míčů. Bez úspěchu. „Zvedáme do osmdesáti metrů, máte smůlu," smála se obsluha dronu.

Plzni vyrůstá Bomber! Mladík motá Vrbovi hlavu

Viktoriáni se budou v Rakousku připravovat do pátku, kdy podstoupí generálku na ligový start proti ruské Ufě. Do nejvyšší soutěže vstoupí v sobotu 13. července domácím duelem s Olomoucí. Zápasy podzimu svěřence kouče Pavla Vrby čekají na konci července, ve 2. předkole Ligy mistrů vyzvou Olympiakos Pireus. Pokud řeckého giganta vyřadí, zajistí si minimálně základní skupinu Evropské ligy.

neu, Westendorf, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..