Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Zlín částečně obměnil fotbalový kádr

10. prosince 2008 10:21 - ZLÍN

Kádr prvoligových fotbalistů Zlína prošel krátce po skončení podzimní části sezóny částečnou obměnou. Poslední celek tabulky už opustil obránce Miroslav Penner, do Sparty se vrátil Tomáš Kóňa a nové angažmá si hledá Vít Vrtělka. Před jarními boji o záchranu naopak přišel na hostování olomoucký záložník Filip Rýdel.

"Snahou je očištění a ozdravění prvoligového kádru ve všech řadách," řekl předseda představenstva Tescomy Zlín Ladislav Valášek. Klub podle něj jedná o příchodu nejmenovaného brazilského fotbalisty, který dosud nepůsobil v Evropě, a hodně si od něj slibuje.

"O posilách jednáme i se Slavií, Spartou, Baníkem Ostrava, Olomoucí, Brnem a Opavou. Hledáme i v zahraničí a pozornost jsme také obrátili na Slovensko, kde některým hráčům končí smlouvy," doplnil Valášek.

Trenér Stanislav Levý chce mít k dispozici kompletní kádr nejpozději před odjezdem na herní soustředění do Turecka, kam Zlín zamíří začátkem února.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..