Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Reprezentanta Koláře postihla tragédie. Jeho manželka podlehla vážné nemoci

19. prosince 2014 15:03 - Plzeň

Mimořádně tragická událost postihla českého fotbalového reprezentanta a záložníka Viktorie Plzeň Daniela Koláře. Ve věku třiceti let zemřela jeho manželka Tereza, s níž se po dlouholetém vztahu v létě oženil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Svůj boj se zákeřnou nemocí bohužel prohrála. „S obdivem jsem byl u toho, když se prala s tou nejtěžší životní zkušeností, kterou si málo z nás dokáže vůbec představit, a i přesto vždy dokázala upřímně a bez přetvářky milovat a navždy zanechat stopu v našich srdcích. Nikdy těchto pár slov nedokáže vyjádřit, co k tobě cítím, Téro!!!" dělil se o své pocity z tragické události Kolář na svém facebookovém profilu.

„Je to ten nejsilnější a nejobdivuhodnější člověk, kterého jsem měl to štěstí potkat a po jeho boku trávit tu nejkrásnější část svého dosavadního života. Vždy náš vztah naplňovala čistou a upřímnou láskou, kterou jsem neustále cítil a pořád cítím. Jsem nesmírně šťastný a vděčný za každou chvíli, kterou jsem s tebou mohl být a navždy tu budeš se mnou. Přál bych vám všem, aby vás alespoň jednou v životě potkala taková láska jako nás, protože to opravdu stálo za to! Díky za všechno. Miluju tě," dodal devětadvacetiletý fotbalista ve svém vzkazu.

roj, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..