Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Smůla pro Plzeň. Na několik měsíců možná přišla o Čermáka! Zranil se i Hubník

27. srpna 2017 21:48 - Plzeň

Plzeň znovu počítá padlé. Radost z vítězství nad Baníkem (3:0) kalí Viktorii zranění dvou opor. Už po pětadvaceti minutách odkulhal z trávníku kapitán Roman Hubník, ve druhém poločase odstoupil Aleš Čermák. Zatímco u Hubníka jsou vyhlídky víceméně příznivé, u Čermáka nikoli. „Možná nám bude chybět měsíce,“ řekl trenér Pavel Vrba.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Plzeňští se u letní posily ze Sparty obávají přetrženého vazu v koleni. „V pondělí půjde Aleš na magnetickou rezonanci, pak budeme chytřejší," podotkl Vrba s tím, že Hubník by měl být mimo hru v řádu dnů. Kvůli svalovým problémům nestihl úvod sezóny, nyní si zranění zřejmě obnovil.

Čermákovi dal Vrba poprvé šanci v uplynulé kole v Jihlavě. Čekal, až po vážné květnové nehodě bude stoprocentně nachystaný. Už předtím o 22letém kreativním záložníkovi prohlásil, že je budoucností Plzně. Pokud dojde na černý scénář, čeká ho půlroční pauza.

Zranění ovšem potkalo také Baník. Po přestávce musel střídat zkušený útočník Milan Baroš. „Píchlo ho v úponu. Snad to nebude vážné. Udržel vepředu spoustu míčů. Po Milanově vystřídání jsme už tolik míč neměli. Snad bude na Jablonec v pořádku," uvedl ostravský trenér Radim Kučera.

neu, Sport.cz, Právo

  4:1 Slavia - Budějovice 4:1   dohráno
20191215T17:00:00+0100
Slavia vs. Budějovice
Slavia vs. Budějovice
Slavia
Budějovice
  1:1 Plzeň - Teplice 1:1   dohráno
20191215T14:30:00+0100
Plzeň vs. Teplice
Plzeň vs. Teplice
Plzeň
Teplice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..