Rubriky:

Evropská liga

Sparta vyprodala vstupenky na domácí zápas s Chelsea

28. ledna 2013 14:39 - Praha

Vstupenky na únorový domácí zápas fotbalistů Sparty se slavnou Chelsea v Evropské lize už není možné sehnat. Sparťanští příznivci si dnes rozebrali posledních 500 lístků, které šly do volného prodeje. Informoval o tom oficiální web Sparty. Duel Pražanů s úřadujícím vítězem Ligy mistrů tak 14. února bude sledovat vyprodaný letenský stadion, kapacita na pohárový zápas je 18.873 diváků.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Vstupenky na utkání tak zmizely za týden. Od minulého pondělí do soboty měli přednostní právo nákupu permanentkáři, v pondělí od deváté hodiny ranní byla ještě část vstupenek k dispozici ostatním fanouškům. Ti si je rychle rozebrali na pokladně letenského stadiónu a na www.ticketportal.cz.

Sparta nabízela vstupenky v cenových relacích 950, 1500, 2200 a 2950 korun, permanentkáři měli na jeden ze zakoupených lístků slevu 30-40 procent. Do prodeje pražský klub uvolnil celkem asi 11 500 vstupenek. Na Letnou má také dorazit přibližně 1900 příznivců Chelsea.

Fanoušci Sparty stále mají šanci kupovat vstupenky na odvetu v Londýně, která je na programu 21. února. Dnes v zákaznickém centru letenského stadiónu odstartoval jejich prodej, jeden lístek přijde na 1000 korun.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..