Rubriky:

Evropská liga

Vstupenky na utkání se Šachtarem Doněck začne Plzeň prodávat 23. ledna

9. ledna 2014 14:16 - Plzeň

Fotbalisté Plzně mají příjmené starosti. Již bezmála měsíc před výkopem úvodního duelu vyřazovací části Evropské ligy odstartuje na pokladnách Doosan Areny prodej vstupenek. Viktoria přivítá Šachtar Doněck ve čtvrtek 20. února, výkop souboje s úřadujícím ukrajinským mistrem je naplánován na 21:05.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vstupenky budou jako již tradičně v prodeji ve třech cenových kategoriích, Viktoria opět zvýhodní držitele permanentních vstupenek. „Pro držitele permanentek, jejichž počet se díky prodeji půlročních variant přiblížil již pěti tisícům, budou vyčleněny první tři dny prodeje. Na jednu permanentku bude možno zakoupit jednu vstupenku za zvýhodněnou cenu, stran rezervací stálých míst bude platit stejný systém jako při předprodeji balíčků na základní skupinu Ligy mistrů," avizuje Pavel Pillár, tiskový mluvčí plzeňské Viktorie.

Podle již zaběhnutého systému prodeje tak po dobu prvních tří dnů budou mít rezervovaná svá místa všichni držitelé permanentních vstupenek s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9, kde se nacházejí místa blokovaná z důvodu rezervací UEFA. Fanoušci vlastnící permanentky do těchto prostor si během prvních tří dnů prodeje budou moci zvolit jakékoliv místo z volných kapacit stadiónu.

Také při nastavení cenové hladiny se vedení Viktorie rozhodlo maximálně zvýhodnit fanoušky z řad držitelů permanentních vstupenek. Základní cenové relace jsou stanoveny ve výši 1100, 800 a 600 korun, permanentkáři nakoupí stejná místa v cenách 800, 600 a 400 korun.

„Nadále platí možnost pro držitele permanentek nevyužít svá místa vytištěná na permanentce, ale zvolit si během prvních tří dnů prodeje jakékoliv jiné místo z volné kapacity stadiónu. Také v tom případě bude samozřejmě platit sleva, sedačka vázaná na jeho permanentku se pak okamžitě uvolňuje do prodeje pro potřeby dalších fanoušků," upřesňuje Pillár. „Zvolili jsme nižší cenovou hladinu, než tomu bylo před rokem při domácím duelu s Neapolí, navíc jsme ještě zvýraznili slevu pro držitele permanentních vstupenek. Pevně věříme, že fanoušci Viktorie zaplní Doosan Arenu opět do posledního místa a společně si tak zopakujeme fantastickou atmosféru, která vládla ve Štruncových sadech při utkáních základní skupiny Ligy mistrů."

Chtějí eliminovat bezpečnostní rizika

Prodej pro držitele permanentních vstupenek se zahájí ve čtvrtek 23. ledna, pokračovat bude dále v pátek a v sobotu. Od neděle se následně zahájí volný prodej. Také při něm budou jediným místem nákupu pokladny ve Štruncových sadech, platba bude možná pouze v hotovosti. Jeden fanoušek si bude moct koupit maximálně čtyři vstupenky, vzhledem k rizikovosti duelu navíc Viktoria přistupuje ke stejnému opatření, které již bylo uplatněno při loňském duelu s Fenerbahce.

„Vstupenky ve volném prodeji tak budou prodávány pouze občanům ČR, popřípadě osobám s trvalým pobytem na území republiky. Tento postup byl odsouhlasen na základě komunikace s bezpečnostními složkami i odpovědným oddělením UEFA a jeho cílem je především snaha eliminovat možná bezpečnostní rizika s utkáním spojená. Tým soupeře má mnoho fanoušků v Čechách i v okolních zemích, dosavadní telefonické i mailové dotazy organizovaných fanouškovských skupin i jednotlivých příznivců Šachtaru jsou toho jasným důkazem," zdůvodnil zesílená bezpečnostní opatření Pillár. „V praxi tak bude muset fanoušek u pokladny předložit doklady (případně jejich scany) na tolik vstupenek, kolik si bude chtít zakoupit. Doklady budou sloužit pouze ke kontrole u pokladny, Viktoria je nebude od fanoušků vybírat ani nikterak archivovat."

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..