Oznámkujte fotbalisty Liberce za výkon proti Alkmaaru

Alkmaar

Fotbalisté Liberce osmifinálové brány Evropské ligy nakonec neotevřeli, ačkoliv od fantastického úspěchu nebyli daleko. Slovan remizoval v Alkmaaru 1:1 a po domácí porážce 0:1 se pohárovou soutěží pro tuto sezónu loučí.

Zklamání ve tvářích fotbalistů Slovanu Liberec. Zleva záložník Marek Jarolím, obránce Vladimír Coufal, kapitán Radoslav Kováč a brankář Lukáš Hroššo. Zcela vpravo je vedoucí mužstva Jiří Neuman.

Nizozemský celek šel v 19. minutě do vedení, když se po rohovém kopu trefil hlavou kapitán Viergever. Jenže Slovan v 72. minutě zásluhou Budnika vyrovnal, v závěru pak sahal po postupu. Druhý gól ale vstřelit už nedokázal.

Oznámkujte liberecké hráče za jejich výkon v Alkmaaru jako ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).