Rubriky:

Evropská liga

Albánie, nebo Norsko. Mladá Boleslav už ví, na koho může v Evropě narazit

22. června 2015 14:45 - Nyon

Tým ze Skandinávie, nebo z Balkánu. Mladoboleslavští fotbalisté už mají konkrétnější představu o soupeři pro druhé předkolo Evropské ligy. Utkají se s lepším ze souboje mezi albánským Partizani Tirana a norským klubem Strömsgodset. Rozhodl o tom los v Nyonu.

 

FK Mladá Boleslav

Se Strömsgodsetem se před dvěma lety střetl Jablonec, který ve třetím předkole EL doma vyhrál 2:1 a v odvetě na umělém trávníku 3:1. Norský klub, který vychoval talentovaného Martina Ödegaarda, jenž nyní působí v Realu Madrid, zakončil minulý ročník domácí soutěže na čtvrté pozici.

Partizani je patnáctinásobným mistrem albánské ligy, poslední titul však slavil v roce 1993 a v uplynulé sezoně skončil na třetím místě. Mladoboleslavští se jméno soupeře dozvědí 9. července, kdy se hraje odveta prvního předkola.

Los 1. předkola fotbalové Evropské ligy (první zápasy 2. července, odvety 9. července):
Lusitans (And.) - West Ham
Šeriff Tiraspol - Odds (Nor.)
College Europa (Gibr.) - Slovan Bratislava
Aktobe (Kaz.) - Nomme Kalju (Est.)
Go Ahead Eagles (Niz.) - Ferencváros Budapešť
CZ Bělehrad - Kajrat Almaty (Kaz.)
Debrecín - Sutjeska (Č. Hora)
Bröndby Kodaň - Juvenes/Dogana (San Marino)
Dinamo Tbilisi - Gabala (Ázer.)
Botosani (Rum.) - Cchinvali (Gruz.)
Newtown (Wales) - FC Valletta (Malta)
Differdange (Luc.) - Bala Town (Wales)
Jurmala (Lot.) - Budučnost Podgorica (Č. Hora)
Birkirkara (Malta) - Ulisses Jerevan
Domžale (Slovin.) - Čukarički (Srb.)
Celje (Slovin.) - Slask Wroclaw
Flora Tallinn - Rabotnički Skopje
Skonto Riga - Saint Patrick's (Ir.)
Víkingur Götu (Faer. ostr.) - Rosenborg Trondheim
Renova (Č. Hora) - Dacia Kišiněv
Kukësi (Alb.) - Torpedo Žodino (Běl.)
Škendija Tetovo (Mak.) - Aberdeen
Šymkent (Kaz.) - Beitar Jeruzalém
MTK Budapešť - Vojvodina Novi Sad (Srb.)
Širak Gjumri (Arm.) - Zrinjski Mostar (Bos.)
Mladost Podgorica (Č. Hora) - Neftči Baku
Laci (Alb.) - Inter Baku
Saxan (Mak.) - Apollon Limassol
Glentoran (Sev. Ir.) - Žilina
Vaasa (Fin.) - AIK Stockholm
Dinamo Batumi (Gruz.) - Omonia Nikósie
Sillamäe Kalev (Est.) - Hajduk Split
Seinäjoki (Fin.) - FH Hafnarfjördur
Lahti - Elfsborg (Švéd.)
Víkingur Reykjavík - NK Koper (Slovin.)
Jelgava (Lot.) - Litex Loveč (Bul.)
Olimpic Sarajevo - Trnava
Runavík (Faer. ostr.) - Linfield (Sev. Ir.)
St. Julia (And.). - Randers (Dán.)
Atlantas Klajpeda (Lit.) - Beroe Stara Zagora (Bul.)
Glenavon (Sev. Ir.) - Šachťor Soligorsk (Běl.)
Cork City (Ir.) - KR Reykjavík
UC Dublin - F91 Dudelange (Luc.)
Pakruojis (Litva) - Bialystok
La Fiorita (San Marino) - Vaduz
Broughton (Wales) - Lokomotiva Záhřeb
Partizani Tirana - Strömsgodset (Nor.)
Niederkorn (Licht.) - Shamrock Rovers (Ir.)
Trakai (Lit.) - HB Tórshavn (Faer. ostr.)
Balzan (Malta) - Željezničar Sarajevo
Alaškert (Arm.) - Saint Johnstone (Skot.)
Los 2. předkola fotbalové Evropské ligy (první zápasy 16. července, odvety 23. července):
Mladá Boleslav - Partizani Tirana - Strömsgodset (Nor.)
Glenavon (Sev. Ir.)/Šachťor Soligorsk (Běl.) - Wolfsberger (Rak.)
Trabzonspor - Differdange (Luc.)/Bala Town (Wales)
Charleroi - Šymkent (Kaz.)/Beitar Jeruzalém
St. Julia (And.)/Randers (Dán.) - Lahti/Elfsborg (Švéd.)
Černo More Varna (Bul.) - Dinamo Minsk
HNK Rijeka - Škendija Tetovo (Mak.)/Aberdeen
Lusitans (And.)/West Ham - Birkirkara (Malta)/Ulisses Jerevan
Saxan (Mak.)/Apollon Limassol - Trakai (Lit.)/HB Tórshavn (Faer. ostr.)
Víkingur Reykjavík/NK Koper (Slovin.) - Sillamäe Kalev (Est.)/Hajduk Split
Seinäjoki (Fin.)/FH Hafnarfjördur - Laci (Alb.)/Inter Baku
Inverness CT - Astra Giurgiu (Rum.)
Olimpic Sarajevo/Trnava - Runavík (Faer. ostr.)/Linfield (Sev. Ir.)
FC Kodaň - Newtown (Wales)/FC Valletta (Malta)
Celje (Slovin.)/Slask Vratislav - IFK Göteborg
Skonto Riga/Saint Patrick's (Ir.) - Debrecín/Sutjeska (Č. Hora)
Kukësi (Alb.)/Torpedo Žodino (Běl.) - Mladost Podgorica (Č. Hora)/Neftči Baku
College Europa (Gibr.)/Slovan Bratislava - UC Dublin/F91 Dudelange (Luc.)
Go Ahead Eagles (Niz.)/Ferencváros Budapešť - Balzan (Malta)/Željezničar Sarajevo
La Fiorita (San Marino)/Vaduz - Aktobe (Kaz.)/Nomme Kalju (Est.)
Atlantas Klajpeda (Lit.)/Beroe Stara Zagora (Bul.) - Bröndby Kodaň/Juvenes/Dogana (San Marino)
Cork City (Ir.)/KR Reykjavík - Víkingur Götu (Faer. ostr.)/Rosenborg Trondheim
Vaasa (Fin.)/AIK Stockholm - Širak Gjumri (Arm.)/Zrinjski Mostar (Bos.)
Legia Varšava - Botosani (Rum.)/Cchinvali (Gruz.)
Renova (Č. Hora)/Dacia Kišiněv - Glentoran (Sev. Ir.)/Žilina
Niederkorn (Licht.)/Shamrock Rovers (Ir.) - Šeriff Tiraspol/Odds (Nor.)
Hapoel Beer Sheva (Izr.) - FC Thun
CZ Bělehrad/Kajrat Almaty (Kaz.) - Alaškert (Arm.)/Saint Johnstone (Skot.)
MTK Budapešť/Vojvodina Novi Sad (Srb.) - Jurmala (Lot.)/Budučnost Podgorica (Č. Hora)
Pakruojis (Litva)/Bialystok - Dinamo Batumi (Gruz.)/Omonia Nikósie
Jelgava (Lot.)/Litex Loveč (Bul.) - Flora Tallinn/Rabotnički Skopje
Domžale (Slovin.)/Čukarički (Srb.) - Dinamo Tbilisi/Gabala (Ázer.)
Broughton (Wales)/Lokomotiva Záhřeb - PAOK Soluň
ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..