Rubriky:

Evropská liga

Krasnodar - Che-nan 5:0

Sparto, pozor, Býci nabírají formu. V Emirátech smázli pátý tým čínské ligy

29. ledna 2016 14:33 - Abú Zabí

Že vyfasovali nepříjemného soupeře, bylo fotbalistům pražské Sparty jasné hned po losu úvodního kola vyřazovací části Evropské ligy. Krasnodar jim teď poslal další varování ze soustředění v Abú Zabí. Býci v druhém přípravném duelu uzemnili Che-nan třemi góly již do přestávky a pátý tým čínské ligy nakonec porazili hladce 5:0. Od příštího úterý čeká Krasnodar druhé soustředění ve Španělsku, kde se momentálně připravuje také Sparta.

 

fckrasnodar.ru

V pondělí ještě byli dost unavení a v prvním utkání na soustředění v Abú Zabí porazili kazachstánský tým FC Zhetysu jen těsně 2:1.

O čtyři dny později už byli fotbalisté Krasnodaru mnohem živější. Čínského soupeře drtili smělými kombinacemi i nebezpečnými pasy za obranu. Trenér Oleg Kononov znovu poslal na hřiště v každém poločase úplně jinou jedenáctku, přesto skóre rovnoměrně narůstalo.

První branku vstřelil Uruguayec Mauricio Pereyra, druhou zase Brazilec Ari. Až pak došlo na ruské střelce, o další góly se postarali Podberežkin, Baťutin a Komličenko.

Za Krasnodar poprvé nastoupil brankář Stanislav Kricjuk, který v úterý přišel na hostování z portugalské Bragy. Obranu Býků pak nadále diriguje kapitán Andreas Granqvist. Na švédského stopera má zálusk Petrohrad, k obchodu za přibližně 10 miliónů eur (270 miliónů korun) však zatím ještě nedošlo.

Přípravný zápas v Abú Zabí:
FC Krasnodar - Che-nan 5:0 (3:0)
Branky: 6. Pereyra, 32. Ari, 40. Podberežkin, 57. Baťutin, 67. Komličenko.
Krasnodar - I. poločas: Kricjuk - Kalešin, Granqvist, Sigurdsson, Torbinskij - Strandberg, Podberežkin, Pereyra, Mamajev - Smolov, Ari.
II. poločas: Dikan - Petrov, Ebue, Kaboré, Joaozinho - Gazinskij, Achmedov, Baťutin, Bystrov - Wanderson, Komličenko.
dos, Sport.cz

Postoupí do osmifinále Evropské ligy Krasnodar, nebo Sparta?

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..