Papadopulos dal další gól a tlačí se do čela střelecké tabulky

Varšava

Český útočník Michal Papadopulos se podruhé v průběhu týdne trefil v polské lize, ale ani jednou to fotbalistům Lubinu nepřineslo body. Po pondělní porážce 1:2 se Zabrze v neděli v utkání 27. kola svěřenci Pavla Hapala prohráli 2:3 s Belchatówem.

Papadopulos se na hřišti dosud posledního Belchatówa prosadil těsně před přestávkou, kdy po přihrávce Arkadiusze Woźniaka vyrovnal na 2:2. Dvacet minut před koncem ale dostal soupeře zpět do rozhodujícího vedení Kamil Waclawczyk.

Papadopulos nastřílel v tomto ročníku již 11 gólů a tlačí se do čela střelecké tabulky. Té zatím vévodí slovenský útočník a někdejší hráč Viktorie Žižkov Róbert Demjan s 13 brankami.