Rubriky:

Evropské ligy

S rohovým kopem počkali, až se sudí vyzvrací a dostane červenou kartu

12. května 2017 12:09 - Kilmarnock

Sudí dostal červenou kartu. Ale byl to jen vtípek směrem ke kolegovi, kterému nebylo nejlíp. Musel v průběhu utkání skotské ligy zvracet u hrací plochy. Hlavní rozhodčí těžkou situaci svého kolegy poněkud odlehčil.

Vše se seběhlo při střetnutí Kilmarnock - Dundee FC (0:1). Zápas to byl relativně klidný. Po jedné žluté kartě na každé straně. Ale k tomu červená... Domácí Jordan Jones se chystal zahrát rohový kop, ale vyčkával. Arbitr u praporku Andy McWilliam byl zjevně ve špatném stavu.

Všichni to vzali s pochopením. Sudímu se prostě udělalo nevolno. I hráč rozhodčího utěšoval. Mohlo se pokračovat dál. Tedy až potom, co hlavní arbitr Craig Thomson udělil symbolickou červenou kartu.

Možná se přitom někomu vybaví obrázky z domácí fotbalové scény. V Příbrami před časem na lize brankový sudí pro změnu močil, jeho kolega v roli čtvrtého rozhodčího se kymácel před hlavní tribunou. Na zvracení nedošlo, ale oba to stálo místo na příslušné ligové listině. Skotský případ ale byl přece jen poněkud odlišného kalibru.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy