Rubriky:

Španělsko

Real Madrid prý vyplatí Míchela Salgada ze smlouvy

4. srpna 2009 14:20 - MADRID

Real Madrid pokračuje omlazování kádru, podle španělských médií se ve středu oficiálně rozloučí s obráncem Míchelem Salgadem. Třiatřicetiletý Španěl by měl jako kompenzaci za předčasné ukončení kontraktu od Bílého baletu dostat asi tři miliony eur (77 miliónů korun).

 

Juan Medina, Reuters

Podle sportovního deníku AS chce útočně laděný pravý bek zkusit štěstí jinde. V nabité obraně Realu, kterou v poslední době posílili Raúl Albiol a Álvaro Arbeloa, by se totiž jen těžko prosazoval do základní sestavy.

"Mluvil jsem o tom s Míchelem, ještě to není definitivní, oficiálně to přece nepotvrdil on ani klub," prohlásil v úterý brankář Realu Iker Casillas. "Měl jsem to štěstí s ním pracovat 10 let, pokud opustí klub, je třeba mu poděkovat za všechno, co pro něj udělal," doplnil.

Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů Salgado by neměl mít o nabídky nouzi. Tříletou smlouvu mu prý už nabízí katarský Al-Rajján, další možností je setrvání na Pyrenejském poloostrově, například v barvách ligového nováčka Zaragozy.

Salgado působil v "Bílém baletu" od roku 1999, kromě dvou prvenství v Lize mistrů v něm čtyřikrát slavil španělský titul. S královským klubem třiapadesátinásobného reprezentanta pojí i rodinná pouta, jeho manželkou je totiž dcera bývalého prezidenta Realu Lorenza Sanze.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..