Rubriky:

Španělsko

VIDEO: (Nad)člověk Ronaldo. Za jeho famózní přímé kopy prý může kost v kotníku navíc

30. května 2014 15:16 - Madrid
(Aktualizováno: 30. května 2014 17:24)

Zní to jako zpráva z nechvalně proslulého Rádia Jerevan... Nejeden fotbalový trenér by chtěl své svěřence naučit zvládat přímé kopy tak mistrně, jak to předvádí Cristiano Ronaldo. Vždyť hvězda Realu Madrid a portugalské reprezentace předvádí exekuce jako z jiné planety. Server nbcsports.com teď přišel se senzačním vysvětlením. Možná mu ani nebudete věřit...

Svým způsobem se dá říci, že je vydáván za nadčlověka. Nejnovější kniha CR7 o aktuálně nejlepším fotbalistovi světa Cristianu Ronaldovi totiž odhaluje i jedno z tajemství úspěchu portugalské hvězdy Realu Madrid.

Útočník, který před týdnem přispěl k triumfu Bílého baletu ve finále Ligy mistrů, má prý výhodu proti většině fotbalistů v tom, že má v kotníku kost navíc. Uvedená predispozice, se kterou se rodí pouze 10 procent světové populace, mimo jiné u 29letého rodáka z Madeiry způsobuje, že například právě jeho přímé kopy jsou silnější, přesnější a mají větší rotaci.

Tak si to přeberte. Ukázka deseti nejzdařilejších Ronaldových přímých kopů vás možná přesvědčí, abyste uvěřili...

Ronalda nicméně v posledních dnech trápí bolest stehenního svalu, kvůli které určitě vynechá sobotní přípravný duel s Řeckem. Podle kouče Portugalců Paula Benta však není pravděpodobné, že by Ronaldo zmeškal i úvodní zápas mistrovství světa, v němž Portugalsko čeká 16. června v Salvadoru Německo.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..