Rubriky:

Španělsko

Senzace, Messi prodloužil smlouvu! Pochlubil se na internetu

11. února 2017 12:40 - Praha
(Aktualizováno: 11. února 2017 20:54)

A je hotovo. Lionel Messi, jedna z největších současných fotbalových hvězd, podepsal novou smlouvu. Hvězda Barcelony se pochlubila novým kontraktem na svých facebookových stránkách. A úsměvy poté rozhodně nešetřil.

 

Francisco Seco, ČTK/AP

Messi má novou smlouvu, ale v Barceloně nemají jistotu, jestli bude dál působit v katalánském velkoklubu. O novém kontraktu s klubem z Nou Campu jedná už několik měsíců, ale k finální dohodě zatím nedošlo. Messi teď alespoň odtajnil, že se dohodl se sportovním gigantem, že bude dál hrát v kopačkách stejné značky.

Kontrakt s Barcelonou má Messi do roku 2018, jednání ohledně kopaček a nové smlouvy byly podle všeho daleko jednodušší. Však v téhle značce posbíral řadu úspěchů, tak proč by něco měnil..."Jsem rád, že můžu pokračovat ve spolupráci s adidasem i po mnoho dalších let," uvedl na internetu argentinský fotbalista.

Teď je tedy snad na řadě smlouva s Barcelonou. Devětadvacetiletý hráč v jejím dresu hraje celou svoji profesionální kariéru. Na Nou Campu získal celou řadu trofejí, pětkrát třeba prestižní cenu Zlatý míč.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..