Rubriky:

Liga mistrů

V Manchesteru jsem asi skončil, říká Beckham

10. června 2003 16:48 - MANCHESTER

David Beckham, fotbalový klenot anglického Manchesteru, poprvé potvrdil, že jeho budoucnost nemusí být spojena s dresem United. "Nikdy jsem neřekl, že zakončím kariéru v Manchesteru, že nikdy nepřestoupím," řekl americkému listu Los Angeles Times, ale přesto zdůraznil, že by rád zůstal.

 

www.bellefofis.weblogger.com.br

Anglický kapitán je již delší dobu ve středu pozornosti fotbalového světa. Točí se kolem něj hned několik velkoklubů - Real Madrid, Barcelona, milánské týmy AC a Inter. Beckhama však obrovský zájem gigantů nijak z míry nevyvádí.

"Proč by měl? Tyhle spekulace se pravidelně objevují už dlouho. Už mě 'prodávají' dva měsíce. Nejdříve to byl madridský Real, teď Barcelona," neláme si hlavu Beckhama a věren klubovým barvám dodává: "Já jsem ale hráč Manchesteru a dokud budou mít na Old Traffordu zájem, budu tam hrát."

Beckham v deníku odmítl, že by jeho vztahy s koučem Alexem Fergusonem, tolik propírané v médiích, byly nějak vyhrocené. "Je to jako v každém vztahu. Někdy v pohodě, jindy méně," řekla fotbalová hvězda a přidala poklonu na trenérovu adresu: "Bez něj bych nebyl tam, kde jsem. Důvěřoval mi a v osmnácti mě postavil do základní sestavy. Vděčím mu za mnohé. Ať si kdo chce, co chce říká, je pro mě jako otec."

Novinky

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..