Rubriky:

MS 2006

Baroš začne v pondělí běhat, Itálii by měl stihnout

18. června 2006 15:20 - WESTERBURG

Zdravotní stav zraněného útočníka Milana Baroše se zlepšil a svitla naděje, že by mohl nastoupit ve čtvrtečním utkání proti Itálii v Hamburku. Potvrdilo to nedělní vyšetření na magnetické rezonanci v Limburgu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Nahromaděná tekutina v chodidle se vstřebala a trhlinka se zacelila," prozradil tiskový mluvčí reprezentace Lukáš Tuček s tím, že Baroš dnes začne s běžeckým tréninkem, zatímco ostatní mají volný den.

O něco horší je to s Kollerovým natrženým svalem. I když to nikdo nepotvrdil, jeho start proti Itálii je zřejmě vyloučen. "Pomalu se to léčí, záleží na prognózách lékařů," řekl kouč Karel Brückner. "Ale výrazné zlepšení nenastalo," poznamenal Jan Koller.

Včerejší dopolední trénink ve Westerburgu, který probíhal za úmorného vedra, byl lehčího charakteru. Hlavně pro hráče, kteří v sobotu nastoupili proti Ghaně. Ti jen chvilku vyklusávali v teniskách a absolvovali i strečink.

Marek Jankulovski nezvládl ani to. Ze zápasu má problémy s pravým kotníkem. Většinou jen ležel na trávě a zlehka cvičil. "Jeho zranění je menšího rázu a doufám, že do Itálie bude v pořádku," prozradil Brückner.

Jan Krůta (Westerburg), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: MS 2006

Filtr článků - MS 2006