Rubriky:

MS 2014

Národní tým táhne. Na internetu už jsou vstupenky na duel s Dánskem vyprodané

27. února 2013 17:30 - Praha/Olomouc

Výhry české fotbalové reprezentace 3:0 nad Slovenskem a 2:0 v Turecku v posledních dvou zápasech fotbalové fanoušky naladily: během několika hodin si během středy na internetu rychle rozebrali 1500 vstupenek na březnový zápas kvalifikace mistrovství světa proti Dánsku v Olomouci. Lístky byly k dispozici od půlnoci a už před polednem byla kvóta určená pro internetový prodej prázdná. K dispozici zůstávají vstupenky, které jsou k dostání přímo na pokladnách olomouckého stadiónu. Těch je asi 5700 a fanoušci je mohou také kupovat od středy.

 

Milan Malíček, Právo

Lístky se prodávají za 250, 500 a 800 korun. Necelou tisícovku vstupenek si rezervovali Dánové, zbytek kapacity připadne pro potřeby FAČR a národního týmu. Utkání se na Andrově stadiónu uskuteční v pátek 22. března.

Duel s Dánskem je úplně prvním, na který FAČR nabízela vstupenky přes vlastní internetový portál vstupenky.fotbal.cz. I proto šlo při dnešní premiéře do oběhu jen 1500 lístků, aby se předešlo možným komplikacím, například při zahlcení systému. K žádným zásadním potížím ale prý nedošlo.

"Ohlasy jsou veskrze pozitivní, což nás těší. Byla to pro nás ostrá premiéra, protože ještě v úterý finišovaly přípravy našeho internetového portálu," řekla ČTK Aneta Karlová, ticket manažerka FAČR. "Záměrně jsme do internetového prodeje nenabídli větší množství vstupenek. V současné chvíli, kdy stále běží zkušební režim, nám přišlo 1500 vstupenek jako rozumné číslo. Chtěli jsme ověřit, jak všechno půjde v praxi. Doufám, že stejně hladce proběhne i distribuce vstupenek směrem k fanouškům," dodala.

FAČR plánuje, že vstupenky na další domácí zápas s Itálií, která se představí v červnu na Letné, už kompletně nabídne přes internet. "Nepočítáme s tím, že by nějaké vstupenky byly nabízeny přímo v pokladnách," uvedla Karlová.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..