Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Brazilští fanoušci plavou mezi sedačkami fotbalového stadiónu

3. března 2011 14:05 - SAO PAULO

Zaplavat si v hledišti fotbalového stadiónu? To musí být pěkná potrhlost! Jenže když se rozběsní živly, všechno je možné... A tak se skutečně stalo, že fanoušci úplně zapomněli na nějaký fotbal a dováděli v příkopu pod ochozy jako náruživí plavci. Kuriózní výjev na stadiónu Morumbi v brazilském Sao Paulu způsobily přívalové deště, které ochromily celé město.

 

Christian Charisius, Reuters

Vpravdě mrazivé prostředí nabídlo první kolo jarní části fotbalové Gambrinus ligy - a diváci na českých stadiónech žádné rekordy v návštěvnosti netrhali. Trochu bláznivý recept na zvýšení počtu diváků v hledišti přišel z Brazílie. Nabídněte divákům rozptýlení v podobě plavecké vložky. Chce to jen maličkost. Pořádnou povodeň...

Přívalové deště ochromily minulý víkend život v brazilském Sao Paulu. Voda zaplavila několik čtvrtí a hlavních silnic města, což mělo za následek dopravní kolaps.

Také zápas mezi Sao Paulem a Palmeirasem musel být na víc než hodinu přerušen. Co pak s diváky? Někteří si rychle našli novou zábavu sami. Vrhli se do příkopu naplněného vodou a přímo pod ochozy dováděli jako malé děti a předváděli své plavecké umění.

Brazílie je však přece jen v jiném podnebném pásu. Českým fanouškům tak v hledišti zase pomůže až pořádné jaro...

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.